به صفحه ثبت سرور دیسکورد در وب سایت دیسکورد وب خوش آمدید. در صورتی که قصد تبلیغات (سرور دیسکورد،یوتیوب،توییچ،اینستا،سایت،محصولات،اکانت بازی،شاپ های آنلاین و….) خود در گوگل را دارید در این قسمت با ما همراه باشید.

دیسکورد وب با آدرس اینترنتی www.discordweb.ir به عنوان “پایگاه دیسکورد فارسی زبان” تبلیغاتی حرفه ای را در زمینه ثبت معرفی محصول شما در سایت و گوگل ، جهت هرچه بهتر پیدا شدن محصول یا سرورتان برای دیگر کاربران به ارمغان خواهد آورد.

شما با ثبت سرور دیسکورد یا محصول خود در «سایت دیسکورد وب» یک صفحه معرفی کامل سرور شامل (توضیحات، تصویر ، لینک عضویت ، قوانین و…) ایجاد میشود که میتوانید هر اطلاعاتی که میخواهید را در این مطلب به مخاطب معرفی کنید.

در ادامه از موتور جستجو گوگل ، شما دارای جایگاه و رتبه های اول و برتر خواهید شد و با جستجوی عنوان سرور شما ، کاربر به راحتی اطلاعات شما و لینک عضویت را پیدا میکند.

📢

با یک دونیت/حمایت همین امروز تبلیغات ثبت سرور دیسکوردتان را در سایت و در رتبه های گوگل آغاز کنید.

اطلاعات سرور ( نام و توضیحاتی راجب فعالیت و هدف سرور) ، کاور  و لینک و متن معرفی سکشن و چنل ها ، فعالیت های سرور از قبیل ایونت و جوايز و بازيهاى آنلاين و … را از طریق فرم زیر ارسال کنید .

|  فرم ارسال مشخصات و ثبت سرور دیسکورد  |

    دکمه بازگشت به بالا